Ви тут: ЧДТУ Новини 21 листопада − День Гідності та Свободи
Вівторок, 21 листопада 2017 09:20

21 листопада − День Гідності та Свободи

У вівторок, 21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України − День Гідності та Свободи.

Свято відзначається щороку згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Україна, 2014-й: «Україна − це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції − наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», − зазначив Президент України Петро Порошенко.

Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року − лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей,  національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.