Ви тут: ЧДТУ Новини 17 листопада − Міжнародний день студента
П'ятниця, 17 листопада 2017 12:14

17 листопада − Міжнародний день студента

17 листопада у більшості країн світу відзначається Міжнародний день студента.  В Україні традиція святкування Дня студента розпочалася з червня 1999 року Указом Президента України на підтримку ініціативи української студентської молоді.

День студента об'єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх, адже це свято, яке асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. Студентство є найбільш прогресивним прошарком суспільства і професійне свято − ще одна нагода не забувати про це.

Шановні студенти ЧДТУ, прийміть щирі вітання до Дня студента, а також побажання легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя, міцного здоров'я таактивної життєвої позиції.Саме від вас та ваших вчинків, залежить майбутнє України!