Ви тут: ЧДТУ Новини 10 листопада - Міжнародний день бухгалтера
П'ятниця, 10 листопада 2017 13:43

10 листопада - Міжнародний день бухгалтера

Сьогодні у всьому світі святкують Міжнародний день бухгалтера, який відзначається щорічно 10 листопада.

Вибір дати для цього свята безпосередньо пов'язаний із публікацією книги Луки Пачіолі «Все про арифметику, геометрію та пропорцію». Ця важлива для історії бухгалтерської справи подія відбулася 10 листопада 1494 року. Тоді венеціанський письменник зібрав всі дані з математики, якими володіло на той момент людство, щоб систематизувати їх в одній книзі. Бухгалтерська справа докладно описувалася в розділі «Про рахунки та інші записи».

Бухгалтерія – одна з найточніших і найважливіших професій. Без бухгалтерів  не можливо уявити життя жодної цивілізованої людини, адже від блискучих знань і досвіду працівників цієї галузі залежить функціонування та процвітання економіки.

У цей день ми вітаємо зі святом бухгалтерів ЧДТУ, кафедру бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту, факультет економіки та управління, а також всіх причетних до бухгалтерської справи!