Ви тут: ЧДТУ Новини Команда ЧДТУ увійшла до фіналу конкурсу Battle-ВНЗ
Середа, 08 листопада 2017 13:31

Команда ЧДТУ увійшла до фіналу конкурсу Battle-ВНЗ

За результатами конкурсного відбору команда ЧДТУ під керівництвом Костянтина Базіло та Василя Заїки (кафедра приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій) з проектом «MUSIC-Med» увійшла до фіналу конкурсу Battle-ВНЗ, що відбувається у межах проекту «Innovation market» та бізнес-інкубатору YEP.

До кінця жовтня учасники вирішували реальні задачі інноваційних підприємств та місцевих органів влади. Автори відібраних проектів битимуться на справжньому рингу Innovation Market 23 листопада 2017 року. Судитимуть поєдинок керівники компаній, сучасні українські інноватори. Переможці, крім титулу чемпіоната головного призу у 25 000 грн., отримають призи та пропозиції втілити свої проекти на реальних підприємствах.

Представник команди Костянтин Базіло 3-5 листопада взяв участь у процесі підготовки учасників до головного змагання, де експертна комісія попередньо оцінила представлений проект, висловила свої зауваження та побажання.

Детальна інформація - http://battlevnz.innovationmarket.com.ua/

Бажаємо нашим колегам успіхів та перемоги!

Вболіваємо та підтримуємо!

Галерея зображень