Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулася планова рейд-перевірка студентських гуртожитків
Понеділок, 06 листопада 2017 17:46

У ЧДТУ відбулася планова рейд-перевірка студентських гуртожитків

Минулого тижня, 31 жовтня, адміністрація Черкаського державного технологічного університету на чолі з виконуючим обовязки ректора ЧДТУ Олегом Григором відвідала всі чотири гуртожитки, де проживають студенти вишу.

У кожному гуртожитку керівництво навчального закладу ретельно оглянуло умови проживання студентів, перевірило санітарні умови, дотримання техніки безпеки під час опалювального періоду та пересвідчилося в утепленні приміщень на зимовий період.

За результатами рейду-перевірки на базі гуртожитку №2 проведено першу в цьому навчальному році розширену нараду з питань стану гуртожитків та перспектив розвитку студентських помешкань.

Керівництво університету взяло до відома побажання молоді та обговорило шляхи вирішення нагальних питань, аби проживання у гуртожитках ЧДТУ було комфортним та сприятливим для ефективного навчання.