Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ пройшла «Битва маркетологів»
П'ятниця, 03 листопада 2017 12:19

У ЧДТУ пройшла «Битва маркетологів»

Успішно завершився професійний маркетинговий захід «Битва маркетологів – 2017», який щорічно проводить кафедра економічної кібернетики та маркетингу ЧДТУ в межах святкування Дня маркетолога.

Студенти мали змогу проявити свої здібності у сфері рекламного креативу, маркетингової аналітики та розробки ідей нового продукту. Конкурсна програма передбачала змагання у креативному представленні команд; розпізнанні відомих брендів за музичним супроводом; представленні аналітичних результатів маркетингових досліджень; розробки упаковки і фірмового стилю на місці за допомогою графічних редакторів.

Дякуємо всім командам за фахову підготовку і маркетингові дослідження, позитивні емоції!

Дякуємо декану ФЕУ ЧДТУ Демиденку Віктору В'ячеславовичу за привітання. Вітаємо переможців! Вітаємо всі команди! Бажаємо креативу та нових перемог!

Галерея зображень