Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулася цікава психологічна лекція «Мистецтво любити»
П'ятниця, 03 листопада 2017 12:03

У ЧДТУ відбулася цікава психологічна лекція «Мистецтво любити»

У перший день листопада студенти Черкаського державного технологічного університету та всі бажаючі мали нагоду відвідати пізнавальну лекцію «Мистецтво любити», яку проводила кандидат психологічних наук та практичний психолог  Пилипенко Наталія Миколаївна.

Під час заходу слухачі дізналися про етапи, які проходить кожна пара у стосунках, секрети міжособистісних відносин, як відрізнити здорову любов від невротичної. А також ознайомилися із авторською методикою Наталії Миколаївни «Динаміка міжособистісних стосунків із значущими людьми-партнерами у колесі мого життя».

Для того, щоб була любов між людьми потрібно трудитися. Над стосунками треба працювати. Любов − це рівень задоволення собою, партнером і ситуацією в цілому. Це те, що можна назвати щастям,− наголосила Наталія Миколаївна.

Студенти продемонстрували високу зацікавленість матеріалом, активно ставили запитання та долучалися до діалогу з лектором.