Ви тут: ЧДТУ Новини Звернення в.о. ректора Черкаського державного технологічного університету Олега Григора
П'ятниця, 29 вересня 2017 11:10

Звернення в.о. ректора Черкаського державного  технологічного університету Олега Григора

Дорогі друзі!

28 вересня відбулось чергове волевиявлення колективу Черкаського державного технологічного університету. Наш заклад обирав ректора.

Хочу щиро подякувати всім науково-педагогічним працівникам, співробітникам, студентству, працівникам Смілянського промислово-економічного коледжу за участь у виборах.  Явка виборців становила 94,2%, що свідчить про високий рівень відповідальності та чітку громадянську позицію нашого колективу.

Дякую всім членам Організаційного комітету з проведення виборів ректора ЧДТУ та Виборчій комісії університету за організацію й проведення демократичних та прозорих виборів ректора ЧДТУ.

Окрему подяку хочу висловити засобам масової інформації Черкащини за об’єктивне і неупереджене висвітлення перебігу виборів.

Щиро поважаю вибір кожного з Вас і щиро дякую за довіру!

в.о. ректора Черкаського державного

технологічного університету