Ви тут: ЧДТУ Новини Викладач ЧДТУ посів ІІ місце на Чемпіонаті України з водно-моторного спорту
П'ятниця, 15 вересня 2017 08:36

Викладач ЧДТУ посів ІІ місце на Чемпіонаті України з водно-моторного спорту

Днями закінчився Чемпіонат України з водно-моторного спорту 2017 року, за результатами трьох етапів якого,  ІІ місце посів старший викладач кафедри фізичного виховання та здоров'я людини Черкаського державного технологічного університету Андрій Матусевич.

- Так склалося, що 3-й етап, який проходив у Одесі, був вирішальним, - розповідає переможець. -  Вирішувалась доля Чемпіонату України та Кубка, вони проходили паралельно. До останньої гонки, у нас була однакова кількість очок з Івановим Денисом – але усе за нас вирішила погода. Поривчастий вітер та бита вода не дали змоги поборотися за 1 місце - боротьба була не із суперником, а із примхами погоди. Але, беручи до уваги те, що у 2-їй гонці, яку я виграв, до фінішу прийшов без одної лопасті на гвинті - можна вважати, що  результатом я задоволений.