Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ став колективним членом Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців
П'ятниця, 07 липня 2017 11:53

6 липня 2017 року, голова Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців Борис Райков, під час засідання, урочисто вручив в.о. ректора ЧДТУ Олегу Григору Сертифікат, який підтверджує, що Черкаський державний технологічний університет є колективним членом Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців.

Нагадуємо, що під час святкування 57-ї річниці Черкаського державного технологічного університету був підписаний Меморандум про співпрацю та взаємодію між університетом та Черкаським обласним об'єднанням організацій роботодавців.