Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ отримав подяку від оргкомітету Всеукраїнського фестивалю «Кобзар єднає Україну»
Понеділок, 10 липня 2017 10:02

ЧДТУ отримав подяку  від оргкомітету Всеукраїнського фестивалю «Кобзар єднає Україну»

До Черкаського державного технологічного університету завітав генеральний директор філії Національної телекомпанії  України «Черкаська регіональна дирекція» Михайло Калініченко, аби особисто зустрітися та поспілкуватися з керівництвом вишу.

Під час зустрічі Михайло Михайлович висловив підтримку колективу та вручив в.о. ректора ЧДТУ Олегу Григору Подяку від оргкомітету Всеукраїнського фестивалю телевізійних та радіопрограм «Кобзар єднає Україну» за високу громадянську позицію та активну участь в організації та проведенні фестивалю серед творчих колективів телерадіокомпаній України та зарубіжжя.

- Сподіваюся, що наша співпраця тільки буде посилюватися, оскільки освітянська сфера сьогодні заслуговує неабиякої уваги від суспільного мовлення, - наголосив Михайло Калініченко. -  Ми маємо це робити задля того, щоб сприяти освіті, освічувати наше суспільство, освічувати нашу молодь та весь широкий загал.