Ви тут: ЧДТУ Новини Викладач ЧДТУ Костянтин Базіло виборов перемогу на Чемпіонаті Європи із гирьового хортингу
П'ятниця, 07 липня 2017 11:48

Викладач ЧДТУ Костянтин Базіло виборов перемогу на  Чемпіонаті Європи із гирьового хортингу

Друге місце на Чемпіонаті Європи з гирьового хортингу, що  пройшов у Білорусі, виборов доцент кафедри комп’ютеризованих i інформаційних технологiй у приладобудуваннi Черкаського державного технологічного університету Костянтин Базіло. Блискучу перемогу він отримав завдяки подоланню ривка-напівмарафону, де протягом 30 хвилин Костянтину довелося вправлятися із гирею вагою у 24 кг.

В оплаті стартового внеску за участь у Чемпіонаті Європи призеру сприяв Профком ЧДТУ.