Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ працює консультаційний центр приймальної комісії
Середа, 05 липня 2017 09:36

У ЧДТУ працює консультаційний центр приймальної комісії

У Черкаському державному технологічному університеті минулого тижня розпочав роботу консультаційний центр приймальної комісії. Всі абітурієнти та їхні батьки можуть звернутися за інформацією та роз'ясненнями щодо особливостей вступної кампанії 2017 року, за консультаціями стосовно необхідних для вступу документів та за допомогою щодо створення електронного кабінету вступника.

У разі невдачі або збоїв при створенні електронних кабінетів нервувати не варто, оскільки реєстрація триватиме до 18:00, 25 липня, а подача заяв розпочнеться наступного тижня, 12-го липня.

З інструкцією для реєстрації електронних кабінетів можна ознайомитися за посиланням: http://ez.osvitavsim.org.ua/files/instruktsiya2017.pdf