,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Варшавський виш запросив ЧДТУ до співпраці
Четвер, 08 червня 2017 09:52

Варшавський виш запросив ЧДТУ до співпраці

Варшавський виш запросив ЧДТУ до співпраці

Представник Європейської Вищої Школи Права і Адміністрації (ЄВШПА) у Варшаві Володимир Осипа зустрівся з керівництвом Черкаського державного технологічного університету, аби обговорити можливість освітньої співпраці.

Засновники ЄВШПА – юристи з величезним практичним досвідом, які вирішили поєднати високий рівень академічної освіти з елементами практичного навчання в юридичних професіях. Тож, поряд із професорами, доцентами і докторами наук, викладачами та асистентами, заняття в Європейській Вищій Школі Права і Адміністрації проводять судді, прокурори, адвокати та юридичні радники. У свою чергу, студенти  осягають всі тонкощі юридичної професії не лише в стінах університету, а й в залах суду і юридичних конторах, беруть участь у розслідуваннях прокуратури.

Під час зустрічі з керівництвом ЧДТУ офіційний представник  ЄВШПА розповів про польський вищий навчальний заклад, особливості та терміни навчання, умови вступу, можливості дистанційного та паралельного навчання, перспективи отримання подвійних дипломів.

- Черкаський державний технологічний університет вже має досвід співпраці з польськими вишами, - зазначив ректор ЧДТУ Олег Григор. –  Сьогодні ми, насамперед, зацікавлені у чіткому механізмі реалізації міжнародного освітнього співробітництва задля досягнення спільних ефективних результатів.  

Окрім заохочення українських студентів до навчання у польському виші, під час зустрічі обговорили можливість участі представників Черкаського державного технологічного університету в міжнародних конференціях, круглих столах, семінарах, спільна науково-дослідна робота та наукові публікації в міжнародних виданнях.

 

Галерея зображень