Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ посів п’яте місце в обласній Універсіаді з футболу
Середа, 31 травня 2017 14:53

ЧДТУ посів п’яте місце в обласній Універсіаді з футболу

30  травня у місті Сміла відбулися змагання з футболу за програмою XV Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів.

У змаганнях взяли участь шість вишів Черкащини:  Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Черкаський державний технологічний університет, Черкаський інститут пожежної безпеки імені

Героїв Чорнобиля, Уманський національний університет садівництва та Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, ЧННІ ДВНЗ Університету банківської справи.

У першій зустрічі гравці ЧДТУ поступилися збірній УДПУ з рахунком 0:1, а друга гра закінчилась нічиєю у двобої з ЧНУ – 2:2.

У підсумку футбольна збірна Черкаського державного технологічного університету посіла п’яте місце.

Готували футболістів до змагань старші викладачі кафедри фізичного виховання та здоров’я людини ЧДТУ Павло Кандиба та Андрій Матусевич.