Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ привітав учасників міжнародного проекту «Water Harmony Eurasia-II»
Понеділок, 29 травня 2017 14:13

ЧДТУ привітав учасників міжнародного проекту «Water Harmony Eurasia-II»

ЧДТУ  привітав учасників міжнародного проекту «Water Harmony Eurasia-II»

Сьогодні у Черкаському державному технологічному університеті відбулася офіційна частина ІІІ Проектної Зустрічі «Water Harmony Eurasia-II».

Міжнародний проект «Водна Гармонія», об'єднує провідних педагогів і вчених із університетів Норвегії, України, Білорусі, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану навколо гармонізації систем вищої освіти і досліджень у водній сфері.

Проект «Water Harmony Eurasia-II» передбачає унікальну можливість для зустрічей професорсько-викладацького складу, студентів та допоміжного персонал з державних і приватних організацій в університетах консорціуму.

Черкаський державний технологічний університет, завдяки кафедрі хімічних технологій та водоочищення під керівництвом доктора технічних наук, професора Геннадія Столяренка, є одним із учасників міжнародного проекту, тож сьогодні представники вишу гостинно вітали гостей із різних куточків світу.

- Широка географія, яка представлена тут сьогодні, ще раз доводить, що Черкаський державний технологічний університет є  потужним навчальним закладом щодо розвитку хімічних технологій, - зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор.

Традиційно всі учасники  ІІІ Проектної Зустрічі «Water Harmony Eurasia-II» представили себе та університети, в яких вони працюють, обмінялися привітаннями, щирими побажаннями та національними сувенірами на згадку.

Переглянути фотоальбом у Flickr