Ви тут: ЧДТУ Новини Доцент ЧДТУ Костянтин Базіло став переможцем ІІ Чемпіонату України з гирьового напівмарафону
Понеділок, 29 травня 2017 11:32

Докторант,  доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні Черкаського державного технологічного університету Костянтин Базіло отримав перемогу на ІІ Чемпіонаті України з гирьового напівмарафону – у ваговій категорії до 77 кг у вправі ривок-напівмарафон. Крім першого місця, Костянтин Базіло виборов  і ліцензію на участь в міжнародних стартах.

ІІ Чемпіонат України з гирьового напівмарафону відбувався у м. Херсон. У командному заліку, місця переможців розподілилися наступним чином: 1 місце – Херсонська, 2 місце – Київська, 3 місце – Черкаська область.