Ви тут: ЧДТУ Новини Студентка ЧДТУ отримала грамоту Всеукраїнської студентської олімпіади
Понеділок, 15 травня 2017 12:31

Студентка ЧДТУ отримала грамоту Всеукраїнської студентської олімпіади

12 травня  на базі Миколаївського національного аграрного університету проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті». Цей науковий захід відбувся у три тури (тестування, теоретичний та практичний тури).

На відкритті Олімпіади були присутніми Директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, що перебував із робочим візитом у вищих навчальних закладах Миколаївщини, та народний депутат України, голова підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь.

У олімпіаді взяв участь 121 студент 42-х вишів України ІІІ-ІV рівня акредитації.

Кафедру бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту ЧДТУ представляла магістр групи БОМ-164 Марина Синьогуб, яка отримала сертифікат та нагороджена грамотою «За найбільш змістовну відповідь на І теоретичне питання 2-го туру Олімпіади».

Вітаємо нашу студентку  та бажаємо їй нових здобутків та перемог!