Ви тут: ЧДТУ Новини Практичні заняття студентів-екологів на базі Дахнівського лісництва
Субота, 13 травня 2017 09:45

Практичні заняття студентів-екологів на базі Дахнівського лісництва

12 травня студенти 1 та 2 курсів спеціальності «Екологія» відвідали Черкаський лісгосп. Захід був організований за ініціативи Голови Робочої групи з розгляду актуальних питань лісогосподарства при обласному управлінні Людмили Ткаченко, завідувача кафедри філософських і політичних наук Анжели Бойко та завідувача кафедри екології Олени Хоменко.

На базі Дахнівського лісництва студентів та їх викладачів ознайомили з особливостями діяльності лісівників та головними аспектами їх господарювання. Про основні напрямки роботи розповіли головний лісничий Черкаського лісгоспу Станіслав Левицький та Заслужений лісівник України Володимир Нелез. Майбутнім екологам продемонстрували розсадники та теплицю з декоративним посадматеріалом, готовність до пожежонебезпечного періоду, камеру відеоспостереження за лісами, провели роз'яснювальну роботу на тему обережного поводження з вогнем у лісі. Крім того, безпосередньо у лісовому масиві показали наслідки людської недбалості – результати нещодавньої пожежі, яка трапилася на початку травня і яку дахнівські лісівники вчасно локалізували і не дозволили їй поширитися на велику площу. На завершення провели лісівничий майстер-клас з розпалювання вогнища і розповіли, яким чином це необхідно робити, у разі потреби, без шкоди для навколишнього середовища. Лісівники наголосили, що під час пожежонебезпечного сезону розпалювати вогонь у лісі – заборонено, і закликали кожного учасника заходу бути свідомим та спільно дбати про прекрасні ліси нашого краю.