Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ триває Тиждень сталого розвитку
Середа, 26 квітня 2017 12:41

У ЧДТУ триває Тиждень сталого розвитку

25 квітня студенти Черкаського державного технологічного університету активно популяризували 11-ту ціль сталого розвитку - екологічно чисті міста і спільноти. Протягом дня студенти та викладачі ЧДТУ спільно із черкащанами збирали макулатуру та пластикові пляшки. «Візьми сортування сміття за правило»- під таким лозунгом за підтримки Української макулатурної компанії проведено акцію «РозПОДІЛяй». Студенти - із контейнерами для паперу та ПЕТ-тари  - розосередились по мікрорайонах міста, розповідали та показували черкащанам, як правильно сортувати сміття. Крім того, контейнери для паперу та пляшок розташовані у всіх корпусах університету та в гуртожитках – тому  долучитися до акції може кожен бажаючий.

А сьогодні, 26 квітня,  координатори Ресурсного центру зі сталого розвитку ЧДТУ приймуть участь у кластерному тренінгу для координаторів районних ресурсних центрів з Черкаської, Кіровоградської, Вінницької та Сумської областей. Головна проблема, яку обговорять під час тренінгу – реформа децентралізації як шлях до  сталого соціально-економічного розвитку громад, плюси та мінуси об’єднання територіальних громад.

Галерея зображень