Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ вшанував річницю трагедії на Чорнобильській АЕС
Середа, 26 квітня 2017 12:35

ЧДТУ вшанував річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня адміністрація Черкаського державного технологічного університету взяла участь у вшануванні 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, що, за участю перших осіб області, відбулось у  Соборному сквері м.Черкаси. Перші особи ЧДТУ поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля».

Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами шкоди, спричиненої людям, довкіллю, усій планеті. Постраждали мільйони людей і уся земля здригнулася від страшного лиха. І сьогодні Черкаський державний технологічний університет приєднується до загальної жалоби та пошани тих, чия самопожертва і мужність врятувала нам майбутнє.

Цього ж дня у ЧДТУ відбувся перегляд з обговоренням документального фільму, присвяченого  Міжнародному дню пам’яті Чорнобиля – картини Світлани Усенко «Розщеплені на атоми», що поєднує документальні зйомки та художню реконструкцію подій на ЧАЕС.