Ви тут: ЧДТУ Новини Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» обговорила подальшу співпрацю з кафедрою бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту ЧДТУ
П'ятниця, 21 квітня 2017 12:05

20 квітня до Черкаського державного технологічного університету завітали представники всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік», які високо оцінили результати співпраці у галузі інформаційного забезпечення студентів кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту новітньою науковою літературою та можливістю опанування студентами стрімких змін у законодавстві України. З метою набуття ними професійних навиків та можливості подальшого успішного працевлаштування, були обговорені умови проходження виробничої та переддипломної практики студентів університету. Також буловручено  подяку за довготривалу і плідну співпрацю та вагомий внесок у розвиток освітянської справи завідувачу кафедри бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту ЧДТУ Валентині Гавриленко.

Кращим студентам кафедри було вручено грамоти за нестандартний креативний підхід у виконанні навчальних та наукових завдань і здатність приймати виважені управлінські рішення. І студенти, і кафедра отримали від редакції  газети «Все про бухгалтерський облік» посібники та матеріали, необхідні для навчання та роботи успішного бухгалтера.

За словами завідувача кафедри Валентини Гавриленко, «вкрай приємно, що наші студенти постійно отримують оцінку, яка підтверджує високий рівень їх фахової підготовки. Ми готуємо висококваліфікованих фахівців, значна частина яких вже сьогодні працює навчаючись, а по закінченні університету повністю всі  випускники успішно працевлаштовуються. Хочеться особливо відмітити, що випускники кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту займають і досить високі керівні посади як  у місті Черкаси, Черкаській  області,  так і за її межами».