Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ провели вікторину «Цікава математика»
П'ятниця, 07 квітня 2017 12:16

У ЧДТУ провели вікторину «Цікава математика»

У рамках наукового марафону, у Черкаському державному технологічному університеті кафедра вищої математики факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну провела захід «Цікава математика»

-       Наша кафедра творчо працює над постійним поглибленням змісту навчального процесу та підвищенням якості підготовки студентів з математики. Викладачами кафедри підготовлена велика кількість якісних методичних розробок для абітурієнтів та студентів, - зазначив завідувач кафедри вищої математики Віктор Ковтуненко

Як наголосив декан ФКТМД Микола Підгорний, у стінах університету подібний захід проводять уже втретє.

-       Сьогодні ми запросили школярів із різних навчальних закладів і запропонували їм вікторину на логіку та знання з математики. Таким чином, ми презентували не лише кафедру вищої математики, а й наш факультет, провели профорієнтаційну роботу, -  коментує Микола Підгорний.

Під кінець заходу переможців конкурсу нагородили призами.

Галерея зображень