Ви тут: ЧДТУ Новини Міжнародне визнання наукових досягнень
Середа, 05 квітня 2017 09:38

Міжнародне визнання наукових досягнень

Збірник наукових праць «Вісник Черкаського державного технологічного університету. Серія: Технічні науки» офіційно включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus. Index Copernicus  - це міжнародна платформа для просування наукових досягнень, у тому числі наукових видань,яка підтримує держави та міжнародну співпрацю між науковцями, видавництвами наукових періодичних видань та науковими одиницями. Відтак, визнання наших наукових досягнень свідчить про високий рівень публікацій та підтверджує професійність авторів і редакційної колегії.

Довідково:

IndexCopernicus(IC– міжнародна наукометрична база даних. Це платформа з індексування, ранжування та реферування журналів, наукової співпраці та виконання спільних наукових проектів. База даних створена в 1999 році у Польщі з метою просування досягнень науки та підтримки національного й міжнародного співробітництва між ученими, видавцями наукових журналів та науковими організаціями, знаходяться у розпорядженні IndexCopernicusInternational.