Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти-хіміки ЧДТУ успішно вивчають англійську мову
Понеділок, 03 квітня 2017 15:36

Студенти-хіміки ЧДТУ успішно вивчають англійську мову

В рамках європейського проекту «WaterHarmony» Erasmus+ «Розвиток ступеневої освіти за напрямом очищення води» Черкаський державний технологічний університет є частиною міжнародної команди, котра протягом 2016-2018 років буде працювати над гармонізацією вищої освіти у водній сфері.

Цьогорічні вимоги до студентів, які претендують на проходження учбової практики протягом трьох тижнів в Норвезькому університеті природничих наук (місто Осло) включали наявність рівня знань англійської мови В1, який мав підтверджувати сертифікат з Міжнародного екзаменаційного центру IELTS Students International.

Студенти кафедри хімічної технології та водоочищення ЧДТУ з метою участі в даному проекті пройшли курс підготовки до міжнародного оцінювання рівня англійської мови. За результатами екзамену Британської Ради IELTS(місто Київ) отримали сертифікати міжнародного зразка, а саме Валентина Культенко – В2, Андрій Слісь – В2 та Катерина Редька - В1.

Вітаємо студентів з досягненнями та бажаємо вдалого проходження практики в Норвегії.