Ви тут: ЧДТУ Новини Студентка ЧДТУ виборола першість Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Техногенна безпека»
Четвер, 30 березня 2017 12:41

Днями у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу захисту студентських наукових робіт за галуззю «Техногенна безпека». У складі галузевої комісії Всеукраїнського конкурсу працювала завідувач кафедри екології Черкаського державного технологічного університету Олена Михайлівна Хоменко. На конкурс надійшло 66 наукових робіт студентів і курсантів з 29 вищих навчальних закладів України, серед яких Національний університет «Львівська політехніка», Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний авіаційний університет, Криворізький національний університет, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вінницький національний технічний університет, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Вінницький національний технічний університет, Буковинський державний медичний університет, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Національний університет цивільного захисту України, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Національний університет цивільного захисту України, Українська інженерно-педагогічна академія та інші.

На підставі публічного захисту та відкритого обговорення, наукова робота студентки І курсу ЧДТУ (групи МГЕК–606 спеціальності «Екологія») Анастасії Говорун на тему«Моніторинг кислотно-основного стану урбоземів за допомогою ГІС – технологій» (науковий керівник – к.х.н., доцент кафедри екології Ольга Олександрівна Мислюк) виборола І місце та нагороджена Дипломом І ступеня переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Техногенна безпека».

Тож вітаємо Говорун Анастасію з перемогою і бажаємо їй творчої наснаги та успішного подолання нових наукових вершин!