Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ уклав договір про співпрацю із Черкаським обласним об’єднанням організацій роботодавців
П'ятниця, 17 березня 2017 07:45

Черкаський державний технологічний університет, у день свого 57-річчя, уклав договір про співпрацю із Черкаським обласним об’єднанням організацій роботодавців.

Це потужне об'єднання, що поєднало у  своїх  лавах  потужний  науково-технічний  потенціал  і  висококваліфіковані  кадри. Організації, що входять до нього,   проводять  значну  аналітичну  і  практичну  роботу  щодо  здійснення  ринкових  реформ  на  Черкащині, співпрацюючи  з  органами  виконавчої  влади  та  місцевого  самоврядування  на  основі  двосторонніх  договорів  та  Регіональної  угоди  з  основних  напрямків  соціально-економічного  захисту  населення. На  Черкащині  успішно  реалізуються  проекти  організацій  щодо  активізації  інвестиційних  процесів, зниження  напруження  на  ринку  праці, підвищення  конкурентоздатності  та  якості  продукції, підтримки  малого  та  середнього  бізнесу. Голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков переконаний, що сьогодні украй важливо, аби виробництво тримало тісний зв'язок із наукою, забезпечуючи появу кваліфікованих кадрів та впровадження новацій для розвитку економіки регіону. І саме випускники ЧДТУ завжди є найбажанішими молодими кадрами на підприємствах найбільших працедавців Черкащини.