Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ отримали почесні відзнаки «Холодний Яр»
Середа, 15 березня 2017 15:27

Студенти ЧДТУ отримали почесні відзнаки «Холодний Яр»

Учора вперше у нашій країні відзначалиДень українського добровольця.

Бійцям, які першими стали на захист України, голова Черкаської обласної адміністрації Юрій Ткаченко та заступник голови Черкаської обласної ради Вадим Гайович
вручив почесні відзнаки «Холодний Яр».

Серед нагороджених і студенти Черкаського державного університету Михайло Пашко, Євген Веретенін, Віталій Метла та Тарас Роденко.

Від імені громади очільник області подякував добровольцям за мужність, звитягу та прагнення до мирного життя на рідній незалежній землі.

Ви були першими, хто, не вагаючись,пішов у бій, не зважаючи на те, що не мали достатньо зброї та необхідної амуніції.  Я пам’ятаю дзвінки від волонтерів, від рідних хлопців, коли ми разом із добровольцями, підприємцями та небайдужими людьми робили все, щоб допомогти. На жаль, не всі сьогодні знаходяться у цій залі, - звернувся до громади Юрій Ткаченко.

Полеглих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

Галерея зображень