Ви тут: ЧДТУ Новини 15 березня ЧДТУ святкує 57-му річницю
Вівторок, 14 березня 2017 11:06

15 березня ЧДТУ святкує 57-му річницю

15 березня у Черкаському державному технологічному університеті відбудуться урочистості із нагоди 57 річниці з дня створення  університету.

Вони розпочнуться о 12.00,  у актовій залі  (3 поверх 2-го корпусу ЧДТУ).

У рамках відзначення 57-річчя університету, відбудеться підписання угод про співпрацю із рядом потужних технічних підприємств регіону. Зокрема, відбудеться і підписання договору про співпрацю щодо впровадження на базі університету навчального проекту від компанії Allbau Software GmbH, офіційного партнера концерну Nemetschek Group в Україні. Крім того,  буде оголошено про старт унікального наукового марафону, що протягом місяця триватиме у ЧДТУ.

До 57-річчя ЧДТУ у холі актового залу об 11-15.00 діятиме виставка нової навчально-методичної літератури, написаної викладачами ЧДТУ, та виставка книг  «ЧДТУ в призмі часу».