Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ вшанував пам'ять Великого Кобзаря
Четвер, 09 березня 2017 09:45

ЧДТУ вшанував пам'ять Великого Кобзаря

9 березня адміністрація Черкаського державного технологічного університету поклала квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

- Щовесни світ вшановує пам'ять Великого Кобзаря українського народу Тараса Шевченка. 9 березня минає 203-я річниця від його дня народження, а 10 березня – 156-і роковини смерті. Обидві ці дати – світла і трагічна – для кожного українця сплітаються у вінку щирої любові до людини, яка своє життя поклала на вівтар служіння своїй країні і її народу, - зазначив ректор ЧДТУ Олег Григор. - Людиною, яка метою свого життя зробила служіння вітчизні і возвеличення її народу – і стала легендою, яку пам’ятає увесь світ. Для нас, українців, Тарас Шевченко став батьком нації, пророком, який бачив майбутнє України - вільної, сильної, незалежної. І сьогодні ми приєднуємось до вшанування його пам’яті - з вірою у те, що святе кобзареве слово залишатиметься дороговказом для багатьох поколінь українців та стане запорукою щасливого майбутнього України.

Галерея зображень