Ви тут: ЧДТУ Новини Поетичний вечір до дня народження Тараса Шевченка провели у ЧДТУ
Четвер, 09 березня 2017 09:42

Поетичний вечір до дня народження Тараса Шевченка провели у ЧДТУ

7 березня у Черкаському державному технологічному університеті відбулась поетична вечірка до дня народження великого Кобзаря. Студенти декламували поезії легендарного поета та вірші про нього, а студенти-іноземці прочитали «Заповіт» Шевченка 9 мовами світу: українською, китайською, англійською, португальською, турецькою, урду, арабською, азербайджанською, туркменською. На поетичний вечір було запрошено актора театру Михайла Кондратського, поета і письменника Євгенія Савіська, поета та журналіста Олену Буєвич. А справжньою «зіркою» події став виступ рок-гурту «Спів братів», що виконав запальну пісню на вірш Шевченка «Тече вода з-під явора» у стилі українського кантрі.

- Такі заходи пробуджують справжній інтерес та любов до поезії Тараса Шевченка,  дарують натхнення для власної творчості талановитій студентській молоді, об’єднують нас та зміцнюють національну самосвідомість, - зазначила  ініціатор творчого заходу, завідувач кафедри української мови та загального мовознавства  ЧДТУ Олена Пчелінцева.