,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Іноземні студенти ЧДТУ декламували "Заповіт" Шевченка на восьми мовах
Четвер, 09 березня 2017 12:17

Іноземні студенти ЧДТУ декламували "Заповіт" Шевченка на восьми мовах

Іноземні студенти ЧДТУ декламували "Заповіт" Шевченка на восьми мовах

6 березня у Черкаському краєзнавчому музеї для студентів Черкаського державного технологічного університету та Черкаського політехнічного технікуму відбулися "Шевченківські березини" з нагоди 203-ї річниці народження геніального поета українського народу Тараса Григоровича Шевченка, повідомляють в Управлінні культури та взаємозв’язків із громадськістю Черкаської ОДА, інформує Вікка.UA

Під час заходу іноземні студенти Черкаського державного технологічного університету декламували вірш "Заповіт" українською, арабською, туркменською, китайською, португальською, турецькою, англійською та азербайджанською мовами.

Для учасників заходу демонструвалися кінонариси про Великого Кобзаря: "Край, де народився геній" та "І чую в душі заворожену віком струну, минуле з майбутнім в одвічнім єднанні".

Студенти ознайомилися з матеріалами виставок "В щасливі дні і дні сумні іду з дитинства до Тараса…" Черкаського обласного краєзнавчого музею та виставкою "Вдивляється Тарас у душу України" Черкаської універсальної наукової бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка.