Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулося свято весни
Вівторок, 07 березня 2017 11:34

У ЧДТУ відбулося свято весни

Напередодні Міжнародного жіночого дня чоловіки Черкаського державного технологічного університету привітали чарівну половину освітнього вишу зі святом та подарували їм святковий концерт.

Від імені чоловічої частини колективу і від себе особисто хочу привітати чарівних жінок із чудовим святом весни, - звернувся з вітальним словом ректор ЧДТУ Олег Григор. - Без цього свята не починається життя, адже жінка дарує не лише життя, а й натхнення, бажання жити, вона з перших років налаштовує на мудрі вчинки та вчить цінувати справжні людські якості. Як же без вас чарівні, усміхнені, красиві? Зі святом, шановні жінки!

Яскрава концертна програма була насичена різноманітними музичними та танцювальними номерами. Піднесений настрій зі сцени дарували своїми виступами не лише студенти ЧДТУ, а й запрошені гості.

Привітати жінок університету поетично-пісенними дарунками завітав відомий поет-пісняр Черкащини, лауреат Міжнародного фестивалю патріотичної пісні на підтримку Збройних сил України, дипломант Всеукраїнського фестивалю військової пісні на підтримку воїнів АТО  Петро Володимирович Беспалий.

А запальний танок «Бджілка» у виконанні малюків школи танцю «Престиж» викликав у глядачів справжнє захоплення та щирі посмішки.

Підкорили серця глядачів своїми талановитими виступами студенти університету: Неля Перепелиця, Михайло Теницький, Владислав Харченко,  Вероніка Мирошниченко, Віта Панова, Павло Савченко і Дмитро Кузніцов,  Лідія Демська і Едуард Кучеренко, а також володар Гран-прі Міжнародного студентського фестивалю «Барви осені» студент 4 курсу факультету інформаційних технологій і систем Дмитро Панов.

Особливою увагою під час святкового заходу наділили співробітницю Черкаського державного технологічного університету  Ірину Колісниченко, яка разом зі своєю донькою третій рік поспіль надає волонтерську допомогу захисникам нашої держави в зоні АТО, готуючи для солдатів домашні страви й надсилаючи їх на передову. Громадським Об'єднанням «Самооборона Майдану в Черкаській області» за підтримки Збройних Сил України Ірину Миколаївну нагороджено подякою.

Чудова святкова концертна програма наповнила серця теплом, радістю, красою і мелодіями весни.

Квітує березень прекрасний

Для вас у цей жіночий день

Добра! Любові! Мрій і щастя!

Барвистих квітів  і пісень!