Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся Кубок ректора з КВН
Середа, 01 березня 2017 13:51

У ЧДТУ відбувся Кубок ректора з КВН

28 лютого відбувся розіграш традиційного зимового Кубку ректора Черкаського державного технологічного університету.

В запеклій боротьбі зійшлися п’ять команд. Від технологічного університету виступали команди «Батя», «Сільмаг» та «Кума». Також було дві команди від інших навчальних закладів: «Скоро буде» від Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та «А-ха-ха, припини» від Черкаського державного бізнес-коледжу.

Команди дивували глядачів влучними жартами, веселими мініатюрами та гострим гумором у 4 конкурсах: «Розминка», «Візитка», «Домашнє завдання», «Монолог».

«Сьогодні виступали як досвідченні команди, так і новачки, які лише сьогодні зробили свої перші кроки. Не зважаючи на малий досвід, вони також   дуже старалися зробити цей день для глядачів найпозитивнішим», - коментує гру редактор Черкаської ліги КВН Андрій Купчин.

За рішенням членів журі, Кубок ректора ЧДТУ здобула команда «Кума». Як зазначив сам ректор ЧДТУ Олег Григор,  дуже приємно, що молодь університету настільки активна, що студенти не лише навчаються, а і весело та з користю проводять своє дозвілля.

Галерея зображень