Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ готуватимуть менеджерів агроринку
Четвер, 02 березня 2017 09:34

У ЧДТУ готуватимуть менеджерів агроринку

Із цього року у Черкаському державному технологічному університеті з’явилась нова спеціальність – агроменеджмент.

- Ми починаємо готувати менеджерів-економістів, що стануть лідерами в організації агропромислового виробництва, здатних ефективно керувати, оцінювати  кон'юнктуру ринку та динаміку попиту, уміти у складних умовах економічної нестабільності перебудовувати діяльність виробництва, структуру організації з урахуванням вимог ринку,- повідомив ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор. – Студенти, що навчатимуться за новою спеціальністю, вивчатимуть маркетинг, фінанси, менеджмент аграрної галузі, стратегічний, інвестиційний, інноваційний та фінансовий менеджмент у аграрній сфері, управління інвестиціями та інноваціями у сільському господарстві,  зовнішньоекономічну діяльність. По закінченню наші випускники зможуть працювати на таких посадах як керівник малого сільгосппідприємства, менеджер у господарстві, менеджер з використання водних ресурсів, менеджер з природокористування, завідувач господарства (лісового, лісомисливського, мисливського, ставового, рибоводного), завідувач а підсобного сільського господарства, тощо.

- Наша область має високий агропотенціал, проте його реалізація та подальший розвиток залежить від кваліфікованих фахівців з агроменеджменту, яких наразі бракує. Саме тому ми вирішили запровадити інтенсивну спеціалізовану підготовку таких фахівців - із залученням до навчального процесу висококваліфікованих викладачів, що проходили стажування у європейських країнах та практичних фахівців агропромислових підприємств Черкаського регіону. Для наших студентів ми також плануємо впровадити стажування та практику на аграрних фермах європейських країн, - зазначив  в.о. декана факультету економіки і управління ЧДТУ Віктор Демиденко. – Ліцензійний обсяг набору на нову спеціальність складатиме 23 особи на денну форму навчання та 30 осіб на заочну форму. Прийом документів за освітнім ступенем бакалавр (за скороченими програмами) триватиме з 12 по 24 липня цього року. Навчання на денній та заочній  скороченій формах навчання триватиме 2 роки.