Ви тут: ЧДТУ Новини Керівництво черкаського драмтеатру відвідало ЧДТУ
Вівторок, 28 лютого 2017 16:05

Керівництво черкаського драмтеатру відвідало ЧДТУ

24 лютого відбулась робоча зустріч новообраного директора Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка Петра Ластівки з керівництвом Черкаського державного технологічного університету.

Очільники закладів обговорили перспективи співпраці у контексті забезпечення всебічного гармонійного розвитку молоді ЧДТУ. Зі свого боку, ректор ЧДТУ Олег Григор також пообіцяв на прохання директора театру сприяння вишу у створенні сучасного офіційного інтернет-ресурсу Черкаського драматичного театру.

Говорилось також про підтримку театром ініціативи Черкаського державного технологічного університету проведення щорічно у березні місяці на базі навчального закладу обласного Фестивалю-конкурсу юнацької творчості «Крила». Цьогоріч І обласний Фестиваль юнацької творчості «Крила-2017» відбудеться в ЧДТУ 31 березня.