,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Почесний професор ЧДТУ з Азербайджану презентував програму подвійних дипломів
Четвер, 16 лютого 2017 16:37

Почесний професор ЧДТУ з Азербайджану презентував програму подвійних дипломів

Почесний професор ЧДТУ з Азербайджану презентував програму подвійних дипломів

Сьогодні колишній представник Українського державного центру міжнародної освіти в Азербайджані та багаторічний партнер Черкаського державного технологічного університету Айдин Новрузов виступив із презентацією перспективної програми подвійних дипломів у стінах вишу.

Нині питання залучення іноземних студентів на навчання до українських вишів набуває особливої актуальності. Подвійні дипломи — це спільні програми українських і зарубіжних вузів, які дають можливість як українським так і іноземним студентам проходити навчання у двох вищих навчальних закладах, здобувати поглиблені міжкультурні знання та отримати два дипломи державного зразка. Саме про це йшлося на сьогоднішній зустрічі.

 -   Ми всі добре розуміємо важливість міжнародної співпраці, адже тісне партнерство не лише підвищить рейтинг нашого навчального закладу, а й значно збагатить наш освітній досвід, - зазначив ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор.

 -  Здобуття освіти за програмою подвійного диплому дає явні конкурентні переваги випускникам, оскільки вони набувають компетенції необхідні для успішної професійної діяльності, - переконаний Айдин Новрузов.

Оскільки спеціальності Азербайджанського технологічного університету тісно переплітаються зі спеціальностями ЧДТУ, то експертній групі не буде складно узгодити міжнародну програму, за якою студенти здобуватимуть освіту та отримають можливість стати власниками двох дипломів.

- Отримавши досвід співпраці за програмою подвійних дипломів з одним навчальним закладом, можна сміливо рухатися далі розширюючи мережу професійних зв’язків,  – наголосив Олег Григор.

Наприкінці зустрічі ректор ЧДТУ привітав Айдина Новрузова з присвоєнням звання «Почесний професор ЧДТУ». Олег Григор урочисто вручив гостеві професорську мантію та атестат почесного професора ЧДТУ.