Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відкриваються курси по роботі зі звітністю та електронними документами
П'ятниця, 17 лютого 2017 12:09

У ЧДТУ відкриваються курси по роботі зі звітністю та електронними документами

На базі університету черкащан навчать роботі із комп'ютерною програмою «M.E.Doc», що допомагає готувати податкову та статистичну звітність і проводити електронний документообіг.

- Завдяки угоді з однією із черкаських фірм, університет безкоштовно отримав програмне забезпечення для організації курсів, що стануть корисними для черкаських підприємці та бухгалтерів-початківців, - констатувала директор центру післядипломної освіти, доуніверситетської підготовки та розвитку кар'єри ЧДТУ Світлана Лишко. – Ми уже проводили подібні курси для клієнтів обласного центру зайнятості, нині ж вирішили організувати їх окремо через численні звернення черкащан. Викладання на курсах проводитимуть наші викладачі кафедри бухгалтерського обліку. Набір слухачів проводиться просто зараз, навчання розпочинається у лютому і триватиме 7 тижнів. Наразі ми працюємо над пошуком нових партнерів, що могли би забезпечити університет програмними продуктами для організації нових, корисних для черкащан, курсів.