Ви тут: ЧДТУ Новини Адміністрація ЧДТУ відвідала студентські гуртожитки
Четвер, 16 лютого 2017 16:33

Адміністрація ЧДТУ відвідала студентські гуртожитки

15 лютого адміністрація Черкаського державного технологічного університету спільно зі Студентською радою вишу,  відвідала всі чотири гуртожитки де проживають студенти. У кожному із них було проведено зустріч із його мешканцями.

За результатами рейду-перевірки гуртожитків на базі гуртожитку №2 проведено першу в цьому навчальному семестрі розширену нараду з питань сучасного стану та перспектив розвитку студентських гуртожитків університету за участю ректора університету Олега Григора, проректорів, деканів та їх заступників з виховної роботи, голови Студради вишу, голів студентських рад гуртожитків, комендантів, директора студмістечка, працівників Центру студентського розвитку та культурних програм.

Керівництво університету детально вивчило побажання молоді і обговорило шляхи вирішення різних питань, що її турбували – задля комфортного проживання студентів.

Галерея зображень