Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти – дизайнери ЧДТУ подарували свято вихованцям дитячого садочку №13
Середа, 15 лютого 2017 10:08

Студенти – дизайнери ЧДТУ подарували свято вихованцям дитячого садочку №13

У рамках соціального проекту «Кольоровий світ», студенти розробили ескізи та втілили їх у життя при розмальовці стін дитячого садочку. Малюнки відбирали з урахуванням віку, призначення приміщення, стану здоров’я та розвитку цільової аудиторії. Студенти у своїх ескізах втілювали мрії дітей з бажанням зробити світ навколо них кольоровим.

-  Студенти спеціальності «Дизайн» Черкаського державного технологічного університету постійно беруть участь у соціальних проектах, направлених на допомогу знедоленим дітям, - розповідає старший викладач, керівник проекту Григорій Депутат, -  В поточному навчальному році, за ініціативи ректора ЧДТУ Олега Григора, студенти – дизайнери,  перебуваючи на практиці, взяли участь в підготовці тематичного декору та розмальовці стін дитячого садочку №13.