Ви тут: ЧДТУ Новини 14 лютого – День комп’ютерника
Вівторок, 14 лютого 2017 10:25

14 лютого – День комп’ютерника

Щиро вітаємо викладачів та студентів, які пов'язані з дивовижним світом віртуальної реальності, із днем комп’ютерників, що широко відзначається в усьому світі! Бажаємо завжди бути з будь-якою комп’ютерною машиною на «ТИ», постійно прагнути до високих цілей та ідеалів, особисто створювати щось нове та корисне для машинного й віртуального світу.

Довідково: День комп’ютерника відзначається  відколи 14 лютого усьому науковому світу був презентований перший комп’ютер. Відбулося це в 1946 році на воєнній базі американської армії, апарат назвали ENIAC (що перекладається як електричний цифровий інтегратор і калькулятор) і призначався він для потреб армії. До цього часу були схожі пристрої, але вони працювали неправильно.