Ви тут: ЧДТУ Новини Спортивно-патріотична акція відбулася в ЧДТУ
Вівторок, 14 лютого 2017 12:38

Спортивно-патріотична акція відбулася в ЧДТУ

Спортивно-патріотична акція  відбулася в ЧДТУ

13 лютого Студентська рада Черкаського державного технологічного університету  - спільно із футбольним клубом «Черкаський Дніпро» - провела акцію, метою якої була популяризація спорту і, зокрема, футболу, серед молоді університету.

- Ми переконані, що подібні акції мають велике значення у вихованні молодого покоління, оскільки популяризують спорт та здоровий спосіб життя. Головною нашою метою ми бачимо не лише надання якісної сучасної освіти, але й всебічний розвиток молоді: формування особистості, що є носієм не лише духовного багатства, моральної чистоти, але й  здорового способу життя та прагнення до  фізичної досконалості, -  зазначив проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин Лазуренко. - Саме тому наш університет регулярно підтримує такі ініціативи – і ми сподіваємося на подальшу співпрацю заради цієї мети із спортивними закладами, центрами  та осередками  нашого регіону.