Ви тут: ЧДТУ Новини Головна студентка ЧДТУ побувала на ІІ Всеукраїнському з'їзді представників органів студентського самоврядування вишів України
П'ятниця, 10 лютого 2017 12:31

8 лютого представники студентського активу вищих навчальних закладів зі всієї країни зібралися у столиці. Тут, на базі Європейського університету, відбулася ІІ сесія ІІ Всеукраїнського з'їзду представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України. У роботі з’їзду  взяла участь голова студради ЧДТУ, голова Студентської ради при ОДА Альона Бойко. За її словами, головною метою з’їзду було обрання другого представника Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) з числа студентів – аби відстоювати важливі питання, що стосуються студентства. Ним став курсант Національної академії внутрішніх справ Артем Буртак, який, разом із раніше обраним  Микитою Андрєєвим (Президентом Української асоціації студентського самоврядування) став  відповідальним за представлення позиції здобувачів вищої освіти в НАЗЯВО.