Ви тут: ЧДТУ Новини Вітаємо Новрузова Айдина Новрузовича з присвоєнням звання «Почесний професор ЧДТУ»
П'ятниця, 10 лютого 2017 18:33

Учора члени Вченої ради Черкаського державного технологічного університету підтримали клопотання директора Центру по роботі з іноземними студентами  Олександра Білика щодо присвоєння почесного звання «Почесний професор Черкаського державного технологічного університету» багаторічному партнеру навчального закладу, директору компанії «Novruz-AZ», колишньому представнику Українського державного центру міжнародної освіти в Азербайджані Новрузову Айдину Новрузовичу.

Новрузов Айдин Новруз огли вже 8 років поспіль займається питаннями міжнародної освіти. За багаторічну співпрацю з багатьма університетами всього світу та за вагомі досягнення у сфері міжнародної освіти Айдин Новрузов неодноразово отримував почесні нагороди.

У 2015 році Айдин Новрузов нагороджений Почесною грамотою Черкаського державного технологічного університету.

Тож, за рішенням Вченої ради ЧДТУ Новрузову Айдину Новрузовичу присвоєно почесне звання «Почесний професор Черкаського державного технологічного університету».