Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ​Студент ЧДТУ ​​​став призером Всеукраїнських змагань​
П'ятниця, 03 лютого 2017 10:23

​Студент ЧДТУ ​​​став призером Всеукраїнських змагань​

У січні 2017 року в манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбулися ХХІІ Всеукраїнські змагання в приміщенні «Різдвяні старти-2017», які традиційно відкривають сезон для провідних українських легкоатлетів.

На цьогорічний турнір до столиці завітали 340 спортсменів з 20 регіонів України, в тому числі єдиний представник

Черкаського державного технологічного університетустудент ФКТМД (гр.МБ-42) Шиятий Ростислав, який брав у змаганнях зі стрибків у довжину з розбігу та став бронзовим призером змагань, показавши свій найкращий результат у першій спробі – 7,15 м.

Нагадаємо, що у грудні Ростислав виступаючи у складі команди ЧДТУ впевнено виборов І місце у ІІ Спортивних іграх Черкаської області серед ВНЗ типу: інститути, університети з легкої атлетики та у ХХVІІІ Меморіалі О. Тканка, з нагоди 100-річчя.