Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ стартувала спартакіада із 5 видів спорту
Понеділок, 06 лютого 2017 12:56

У ЧДТУ стартувала спартакіада із 5 видів спорту

У Черкаському державному технологічному університеті 3 лютого стартувала спартакіада серед професорсько-викладацького складу та співробітників з тенісу, шахів, шашок, міні-футболу та дартсу.

​У​  перший день спартакіади, у змаганнях з тенісу серед жінок І місце посіла Чичужко Марина ​(доцент кафедри СКС, ФІТІС),

ІІ місце - Воробкало Тетяна​ (доцент кафедри радіотехніки та інформаційно-телекомунікаційних систем, ФЕТ),

ІІІ місце - Ярославська Лариса ​ (доцент кафедри фізичного виховання та здоров'я людини, ФХТСО).

У змаганнях з тенісу серед чоловіків брали участь 11 спортменів. І місце посів Тазетдінов Валерій ​ (доцент кафедри інформаційної безпеки та комп'ютерної інженерії, ФІТІС),

ІІ місце - Єрмоленко Валентин Адамович (доцент кафедри міжнародної економіки),

ІІІ місце - Коваленко Юрій Якович ​ (завідувач лабораторією  кафедри інформатики, інформаційної безпеки та документознавства, ФЕТ).

Галерея зображень