Ви тут: ЧДТУ Новини Успішне проходження тесту для перевірки базових знань щодо забезпечення якості вищої освіти гарантом освітньо-наукової програми Економіка спеціальності 051 Економіка
Четвер, 30 травня 2019 12:46

30 травня 2019 р. д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування, гарант освітньо-наукової програми за спеціальністю 051 «Економіка», помічник декана факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету Оксана Володимирівна Захарова успішно пройшла Тест для перевірки базових знань щодо забезпечення якості вищої освіти, який проводився Інститутом вищої освіти НАПН України в межах проєкту «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та Програми підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників.

Під час тестування було перевірено наявність знань щодо:
базових принципів забезпечення якості вищої освіти в Європейському просторі вищої освіти;
нормативних основ забезпечення якості вищої освіти в Україні;
основ запровадження компетентнісного підходу в вищу освіту.