ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Баскетболісти ЧДТУ стали переможцями відкритого чемпіонату міста Золотоноша
П'ятниця, 27 січня 2017 10:24

Баскетболісти ЧДТУ стали переможцями відкритого чемпіонату міста Золотоноша

Перемогою збірної команди Черкаського державного технологічного університету завершився відкритий чемпіонат міста Золотоноша з баскетболу.

Цьогоріч на зустрічі були представлені різні команди, серед яких - представники золотоніського баскетболу (“Легіон”, “Барс” та “Кіндер”) та дві черкаські команди (“ЧДТУ-2” та “Олімп”). Рівень майстерності представлених команд достатньо високий, адже команда “Легіон” є учасником Аматорської ліги Черкас, граючи у вищій лізі, а “ЧДТУ-2” та “Олімп” –учасники Аматорської ліги Черкас  дивізіону Б.

Важко розпочали свій змагальний шлях студенти ЧДТУ, програвши перші два поєдинки із суперниками “Легіону” та “Барсу”, але у наступних іграх проявили характер та майстерність і вибороли собі місце у плей-офф.

До четвірки найсильніший команд ввійшли гравці збірних “ЧДТУ-2”, “Олімп”, “Легіон”, “Барс”.

У вирішальних матчах “ЧДТУ-2”здобув дві важкі перемоги над “Олімпом” (54-52) і “Барсом” (98:86) та посів перше місце у змаганнях. У фіналі найбільш результативними гравцями цього дня стали Андрій Савкін – 31 очко та Євген Гай – 15 очок. За результатами турніру, найкращим гравцем визнано Андрія Савкіна (ЧДТУ) - і нагороджено атрибутикою команди “Черкаських Мавп”. Зумів організувати та мобілізувати студентів граючий тренер команди ЧДТУ  Костянтин Рудаков.

Організатори нагородили команду ЧДТУ кубком та грамотою турніру, гравців – медалями.

Всі гравці команди заслуговують на слова вдячності. Бажаємо хлопцям яскравих перемог у подальших змаганнях.

Команда вдячна адміністрації університету за придбану напередодні ігрову форму та захисну сітку у спортзал.