Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ приєднався до вшанування пам’яті Василя Симоненка
Середа, 11 січня 2017 09:59

ЧДТУ приєднався до вшанування пам’яті Василя Симоненка

Делегація Черкаського державного технологічного університету відвідала літературно-мистецький вечір, присвячений пам’яті Василя Симоненка.

10 січня делегація ЧДТУ на чолі із проректором з гуманітарно-виховних питань, професором Валентином Лазуренком вшанувала пам'ять про великого поета, побувавши на літературно-мистецькому вечорі із нагоди 82-ої річниці від дня народження Василя Симоненка "Народ мій є, народ мій завжди буде".

- Щороку наш університет віддає шану видатному поету, що став світочем української літератури, – констатував Валентин Лазуренко. – Саме в Черкасах Василь Симоненко працював після закінчення факультету журналістики – у обласних газетах «Черкаська правда» і «Молодь Черкащини», саме тут створив найбільше своїх потужних патріотичних віршів, що увійшли до скарбниці української літератури.