Ви тут: ЧДТУ Новини У Центрі працевлаштування та розвитку кар’єри ЧДТУ триває активна робота
Вівторок, 10 січня 2017 09:58

У Центрі працевлаштування та розвитку кар’єри ЧДТУ триває активна робота

За крок до нового року, 30 грудня, до нещодавно створеного у Черкаському державному технологічному університеті Центру працевлаштування та розвитку кар’єри завітали представники Черкаського міського центру зайнятості, аби надати студентам фахові консультації щодо успішного працевлаштування.

Разом із директором Черкаського міського центру зайнятості Оксаною Щербак, студенти розглянули актуальні вакансії та обговорили основні принципи пошуку роботи, складання резюме та проходження співбесіди. Зокрема, під час зустрічі акцент був зроблений на надзвичайно популярній сьогодні ІТ-сфері, оскільки університет готує висококваліфікованих фахівців цього напрямку.

- Сподіваюся, що дуже скоро наша співпраця із ЧДТУ дасть перші результати, а саме - офіційне працевлаштування студентів, - зазначила директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак. - Всі наші поради, консультації, роздаткові матеріали та індивідуальний підхід спрямовані на професійну підготовку студентської молоді до успішного проходження співбесіди із роботодавцем та отримання гідного місця роботи.

- Ця передноворічна зустріч відбулася виключно за ініціативи студентів ЧДТУ, які виявляють неабияку цікавість у ефективному працевлаштуванні, - підкреслює директор Навчально-наукового центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЧДТУ Світлана Лишко. – У 2017 році ми налаштовані значно активізувати нашу співпрацю з міським центром зайнятості, щоб якомога швидше отримати перші результати працевлаштування студентів.